Interclub 2019

30 maart 2019 10:00
Mock

De voorjaarsinterclub komt er vanaf 23/2 weer aan en PCB doet mee met 14 teams!

Hoe zit het met de beschikbaarheid van de velden voor de mensen die geen interclub spelen?

  • + Interclub matchen staan gepland in het weekend
  • + We reserveren enkel het aantal velden die we echt nodig hebben, zo is er voor de andere spelers ook nog voldoende kans om te spelen in het weekend
  • + Logischerwijs heeft Interclub voorrang wat betreft veldkeuze. Kan dus zijn dat je een open veld hebt geboekt maar ter plaatse een overdekt veld krijgt toegewezen. Omgekeerd zal niet voorvallen.

Wanneer?

De poulefase vindt plaatst op

  • 23/24 feb
  • 16/17 maart
  • 23/24 maart
  • 30/31 maart
  • 27/28 april
  • 4/5 mei (reserve weekend)

De beste 2 teams van elke poule gaan door naar de eindronde met rechtstreekse uitschakeling.

Deze loopt vanaf 11/12 mei tot max 15/16 juni

Welke teams doen er mee van ons?

P100 (zat 10u)

  • Team PCB kapitein Bram Roose Poule G

P250 (zat 14u)

  • Team PCB A kapitein Dries Lierman Poule B
  • Team PCB B kapitein Kevin Roelandts Poule L
  • Team PCB C kapietin Mattias Van Holm Poule M
  • Team PCB D kapitein Luc Somers Poule M
  • Team PCB E kapitein Bram De Ly Poule K
  • Team PCB F kapitein Dieter Segaert Poule K

P500 (zon 10u)

  • Team PCB A kapitein Niko Verrecas Poule G
  • Team PCB B kapitein Wim Gilis Poule F
  • Team PCB C kapitein Jeffry Vincke Poule C
  • Team PCB D kapitein Justine Leys Poule B

P750 (zon 14u)

  • Team PCB A kapitein Sam Bulcke Poule A
  • Team PCB B kapitein Andy De Bruijne Poule A

P1000 (speelmoment nog niet 100% vast, normaal op zondag, eerste speelweek zat 16u)

  • Team PCB kapitein Vincent Dedecker

Eerstvolgende matchen:

30/3

  • P100 T.C. EEKLO A vs PADELCLUB BRUGGE
  • P250 PADELCLUB BRUGGE A vs PADEL 4U2 A
  • P250 OSTEND TENNIS CLUB D vs PADELCLUB BRUGGE F
  • P250 T.C. EEKLO B vs PADELCLUB BRUGGE B
  • P250 PADELCLUB ROESELARE A vs PADELCLUB BRUGGE E
  • P250 PADELCLUB BRUGGE D vs WITTE BEER
  • P250 PADELCLUB BRUGGE C vs BYE
  • P1000 T.C. HOF TER BURST vs PADELCLUB BRUGGE (reeds gespeeld, en gewonnen :))

31/3

  • P500 BRUGGE D vs 'T LOBBEKE B
  • P500 PADEL 4U2 vs PADELCLUB BRUGGE C
  • P500 PADEL CLUB ROESELARE vs PADELCLUB BRUGGE B
  • P500 'T LOBBEKE A vs PADELCLUB BRUGGE A (helaas een ff van onze kant :()
  • P750 PADELCLUB BRUGGE B vs PADEL CLUB ROESELARE
  • P750 PADELCLUB BRUGGE A vs 'T LOBBEKE

Meer info / reglement / uitslagen en standen:

https://www.tennisvlaanderen.be/competitie-padel-interclub

PLAY BALL!!!


© Copyright Padelclub Brugge 2019 - Powered by